Společnost

Libotowska group, a.s.

vznikla v r. 2009 s cílem vývoje, výroby a distribuce kosmetických i zdravotnických přípravků. Impuls pro její založení dala nestorka české moderní kosmetiky paní Vlasta Libotovská.

 divize "KOSMETIKA"

Na přelomu let 2011/2012 se stává předním českým výrobcem pleťových masek zn. LG by Vlasta Libotovská dle vlastních receptur i výroby. Společnost při jejich vývoji zúročila více, jak 30ti letou praxi v oboru poskytování kosmetických služeb paní Vlasty Libotovské.

V současnosti prezentuje na trhu 15 druhů výjímečných pleťových masek a to 13 krémových a 2 práškové masky. Distribuovány jsou v balení 50ml, určené do přímého prodeje klientům a v balení 150ml, které je určeno pro profesionální kosmetičky a kosmetické salony. V těchto dnech také připravuje výrobu dalších 5ti pleťových masek, které budou uvedeny na trh na přelomu r. 2017/2018. První ucelenou řadu pleťových masek si můžete zakoupit v našem webovém obchodě, nyní ještě pod názvem LG.  Pozn.: Změna názvu na zn. NANCYMASK by Vlasta Libotovská je připravena na 2.pol. r. 2017 a to v souvislosti s jejich uvedením na trh v USA a Kanadě.

Jedná se o svého druhu zcela výjímečné výrobky, které pozitívně působí na všechny druhy pleti a to i vč. akné. Při jejich vývoji jsme také pamatovali i na možnosti "vybělení" kůže, což je velmi populární v Japonsku a Číně. Po zásluze naše pleťové masky patří mezi nejlepší výrobky svého druhu na světě. Přidanou hodnotou je totiž fakt, že se jedná o výrobky, které jsou z 80% vyráběny na přírodní bázi. Při jejich vývoji společnost a zejména paní Libotovská úzce spolupracovala Pharmaceutickou fakultou UK v Hradci Králové.  Proto také snesou ta nejpřísnější kriteria.

Od r. 2016 se společnost stala také výrobcem a distributorem gelu na jizvy, který v současnosti uvádí na trh v ČR, SR, USA a Kanady. Tento gel bude prodáván ve dvou řadách, jako kosmetický připravek pod zn. NANCYDEM by Vlasta Libotovská a jako NANCYDERM "FORTE" by Vlasta Libotovská, jako přípravek zdravotnický  (Pozn.: první z nich si již můžete zakoupit v našem webovém obchodu). Opět se jedná o zcela ojedinělé výrobky vyrobené z 90% na přírodní bázi.

Společnost od r. 2016 rozšířila své činnosti o obchod dřevem a výrobky s touto komoditou sovisející. Podrobnosti o nově vzniklé divizi "Wood" najdete na www.wood-lg.com 

Společnost LIBOTOWSKA GROUP, a.s. je tradiční rodinnou firmou (Jančík & Libotovská), neboť ředitelem divize "Kosmetika" je pan Ing. Marek Libotovský, syn paní Vlasty Libotovské a ředitelem divize "Wood" je pan Jaroslav Jančík, syn pana Milana Jančíka

 

Milan Jančík, předseda představenstva 

LIBOTOWSKA GROUP, a.s.

IČ: 285 16 290 * DIČ: CZ28516290

sídlo: Janáčkovo nábřeží 45, 150 00 Praha

Česká republika

www.libotowskagroup.com

www.wood-lg.com

 

 

 

 

 

 

LG, a.s.