Vlasta Libotovská
tel.: 603 805 415
email: vlasta@libotovska.cz

Vlasta Libotovská není jen tak obyčejnou kosmetičkou. Svou práci miluje, vysnila si ji už jako malá holčička a nikdy nepřestala být vděčná osudu, že ji k tomuto povolání přivedl. To vše je důvodem, proč je v tomto oboru úspěšnější, než řada jiných kosmetiček. 

Vystudovala všechno, co lze v tomto oboru v Čechách vystudovat. Absolvovala řadu zahraničních stáží ve Španělsku, Švýcarsku, Itálii, Rakousku, Francii a Litvě. Je autorkou odborné kosmetické techniky nazývané mikromasáž očního okolí a mnoha dalších technik, které využívají odborníci v Čechách i zahraničí. 

Je předsedkyní dozorčí rady společnosti a ředitelkou "Institutu aplikované kosmetiky a vzdělávání", který se zabývá výzkumem a vývojem nových kosmetických i zdravotnických přípravků a také vzděláváním profesionálních kosmetiček. Dlouhodobě usiluje o vznik vysoké školy pro kosmetičky

Zastává názor, že vše je propojeno a že vnější krása souvisí s celkovým stavem duše a těla. Proto se ve svém kosmetickém salónu kromě péče o krásu a zdraví viditelných částí těla, jako je obličej, krk a dekolt, zaměřuje také na zlepšení funkcí celého těla.

Je autorkou dvou knih o kosmetice: Šťastná ve své kůži a Aby krása nevyprchala. Pravidelně vystupuje v rozhlase (Frekvence 1, Rádio KISS 98), TV NOVA (Snídaně s Novou), je pravidelným hostem v pořadu TV PRIMA "Vychytávky Ládi Hrušky", momentálně také připravuje pravidelný samostatný pořad pro televizi. O ní a její práci vyšla řada článků v odborném i lifestylovém tisku.

Neustále se vzdělává ve svém oboru, sleduje novinky a vymýšlí nové postupy a techniky, které aplikuje ve svém salonu. Sama na sobě testuje vliv a působení nových kosmetických prostředků a v unikátním experimentu se snaží zjistit, jak dlouho vydrží pleť při pravidelné a kvalitní kosmetické péči bez invazivních kosmetických zákroků. 

Pro své odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti v oboru je vyhledávanou školitelkou, pedagožkou a odbornou poradkyní. Spolupracuje s mnoha předními salony a instituty v České republice i v zahraničí.

Jejím celoživotním motem je heslo: ...aby krása nikdy nevyprchala

Vlasta Libotovská a agent 007 Sean Connery