2. led, 2017

Vlasta Libotovská otevřela salon v Hotelu Hilton Prague

Dne 5.9.2016 paní Vlasta Libotovská otevřela nový salon, tentokráte v pražském Hotelu Hilton, který je součástí LivingWell Spa.
Dne 16.11. 2016 proběhla za účasti ředitele hotelu pana Stefana Bauera tisková konference, která se těšila velkému zájmu novinářů.
Hosty TK byly herečky Bára Štěpánová a Martina Randová. Obě dámy jsou nyní populárními tvářemi seriálu TV NOVA "Ordinace v řůžové zahradě 2". Dalším významným hostem byl také skladatel, raper a zpěvák Oto Klempíř.
Paní Vlasta Libotovská v rámci TK představila také výrobky naší společnosti a to pleťové masky a také naši úplnou novinku gel na jizvy. Tyto výroby si můžete zakoupit v našem webovém obchodě na našich stránkách .

9. led, 2017

Podpis smlouvy s distributorem pro území USA a Kanady

Dne 30.12. 2016 naše společnost a náš obchodní partner společně uzavřeli "Dohodu o spolupráci" za účelem distribuce našich pleťových masek a gelu na jizvy v USA a Kanadě. Náš americko-kanadský partner se tímto aktem stává výhradním distributorem pro tato území.

10. led, 2017

Kurz pro mladé a začínající kosmetičky

Kurz pro mladé a začínající kosmetičky

Dne 23.1. 2017 od 18hod. pořádáme v Hotelu Hilton Praha,
Pobřežní 1, Praha 8,
"Kurz pro mladé začínající kosmetičky", který bude zaměřen na nové tredy i techniky v kosmetice a seznámení s produkty naší společnosti.
Pedagog a školitel: paní Bc. Vlasta Libotovská
asistentka: Claudie, pedikérka a manikérka